9 kilo dole JEN pomocí hlavy. Žádná úprava jídelníčku ani pohyb navíc!

V září jsem začala hubnout aniž by jsem to měla v plánu. Moje váha se pohybovala mezi 84 až 86 kily a rozhodně to nebyla moje maximální váha. Ještě začátkem roku 2019 jsem měla kolem devadesáti kil.

Váha 90 kilo se mě držela od porodu syna další rok a půl.

Loni v létě mi váha klesla na průměrných 85 kilo. Což pro mě byla celkem úleva. Nikdy jsem nebyla hubená. Celý život se potýkám s nadváhou. I v dětství jsem byla buclaté dítě. Ale 90 kilo na 163 cm výšky je opravdu hodně.

Nikdy jsem nehubla. Váha pro mě nepředstavovala velký problém. První dietu jsem držela až v roce 2011. Kvůli svatbě. Korzetové šaty mě pronásledovaly i ve snech. A chtěla jsem, aby mi to prostě slušelo. Byl to velký den. Díky úpravě jídelníčku a fakt velkému hlídání a odpírání jsem zhubla z 80 kilo na 68. To byl můj rekord. Byla jsem na sebe pyšná a líbila jsem se sama sobě. To se psal leden 2012.

V lednu 2012 jsem vážila 68 kilo.

Moje rekordní váha mi nevydržela dlouho. Už v červnu 2012, když jsme se brali jsem mohla mít kolem 74 kilo. V té době už jsem se nehlídala a nevážila. Ale svatební šaty, které jsem si zkoušela a zamlouvala v únoru mi v tom červnu byly tip ťop.

No a na podzim roku 2012 jsem otěhotněla s Barborkou. První váhu v průkazce mám 77 kilo. Po porodu Barborky jsem se stále plácala mezi 85 a 90 kily. Bylo to pořád dokola. Vždy jsem se naštvala a začala cvičit. Nebo si hlídat jídelníček. Vyzkoušela jsem nejrůznější diety a doporučení. Prošla jsem několika kurzy na cvičení, ale i hubnutí. Vše to bylo bez výsledku. Nešlo to trvale udržet. Co jsem zhubla jsem nabrala zpět. Pořád dokola. Kdo by to neznal.

Vyzkoušela jsem kde co, zbytečně.

Všechny moje pokusy o zhubnutí byly jen plýtvání času a peněz. Díky Barborky postižení jsem se dostala k metodě  EFT, která se mi stala osudnou. EFT mi změnilo život v mnoha oblastech.

A díky EFT se mi podařilo trvale zhubnout. A to dokonce 2x. První moje hubnutí hlavou probíhalo v roce 2016. Dostala jsem se na váhu 80 kilo. Jen pomocí hlavy. Žádné cvičení, žádná úprava jídelníčku. Jen jsem ťukala a hubla. Následně jsem otěhotněla s Martínkem a než jsem se nadála šla jsem v srpnu 2017 rodit stokilová!

99,9 kilo na váze!

Byl to pro mě trochu šok. Když jsem vlezla v porodnici na příjmu na váhu a měla jsem 99,9 kilo! Málem mě trefil šlak. V porodnici jsem moc kil nenechala. A ani dlouhodobé kojení u mě nehraje roli. Ještě rok a půl po porodu jsem běhala po světě s váhou kolem 90 kilo.

Což už pro mě byl fakt extrém. Takhle jsem se cítila hrozně mizerně. Navíc díky životu na mateřské dovolené jsem měla hrozný vlasy, neoholený nohy a na sobě hadry, které byly neustále od něčeho pokydaný a usoplený. Sebevědomí na bodě mrazu. Měla jsem toho dost.

Září 2019.

Pak přišel zlom. Synovi byly dva roky. Dcera nastoupila do první třídy. Mě začal maraton starostí. A já bohužel na starosti reaguju přejídáním a přibíráním na váze. Nic o co jsem zrovna stála a tak jsem svoji hmotnost začala znovu řešit pomocí EFT. Stal se to můj osobní problém číslo jedna. Pořád jsem na to myslela a začala jsem řešit co s tím.

Vizualizace.

Můj první krok byly vizualizace. Nic jiného jsem nedělala. Jen jsem si večer před spaním představovala, že jsem hubená. Představovala jsem si to do úplných detailů.  Sama sebe v různých situacích. Jak jedu k rodičům a co na moji novou postavu říkají. Jak jdu navštívit kamarádku, která mě delší čas neviděla a jak kouká.

Čím víc jsem vizualizovala, tím lépe mi to šlo. Nakonec jsem se dostala do fáze, že jsem si svou hubenost představovala v každé volné vteřině dne. Při sezení na záchodě, při čištění zubů, při čekání na zelenou, při kojení, před usnutím, po probuzení.

Stačí mi pár volných vteřin a hned je využiji a hubnu.

[content id=1039][/content]

Dovedete si představit, jaké bylo moje překvapení, když jsem zjistila, že mám dole 3 kila. Ani jsem nevěděla jak. Během pár dní byly pryč. To mě naprosto nadchlo a začala jsem na svém hubnutí hlavou daleko víc pracovat a začala jsem i ťukat. 

A začaly se dít věci. Zaměřila jsem se na práci se svou myslí a hubla jsem o sto šest. Šlo to úplně samo.

Hubnutí s EFT.

Jednoho rána v říjnu jsem si na sebe oblíkla kalhoty, které mi několik let ležely ve skříni a nikdy mi nebyly. Objednala jsem si špatnou velikost. Vždy mi byly malé. A najednou jsem je oblékla a krásně zapnula. Byla jsem nadšená! A své nadšení jsem sdílela v jedné Facebookové skupině. Obratem na to začaly reagovat ženy, které to zajímalo.

A tak jsem chtěla vyzkoušet, jestli to zabere i na někoho jiného, než jen na mě. Založila jsem FB skupinu Hubnutí s EFT. A od října jsem začala hubnout společně s dalšími ženami. Vypracovala jsem 5týdenní plán. Který se ukázal jako velmi účinný. Hubnu nejen já, ale i další ženy.

Vznikla Hubnoucí výzva. V únoru 2020 proběhlo první kolo této výzvy a zúčastnilo se jí na sto žen. A ohromujícími výsledky. Reference nadšených členek, si můžete přečíst ve skupině Hubnutí s EFT.

Hubnutí s EFT – online kurz

Výzva měla tak skvělé ohlasy a výsledky, že jsem se rozhodla jí znovu zopakovat.

Po předchozích zkušenostech jsem celou výzvu předělala do online kurzu. Přidala jsem jeden týden navíc s tématem vztahy.

Hubnutí pomocí EFT je vhodné naprosto pro každého! 

Stačí jen chtít.

A nebát se vyzkoušet něco nového. Není to samozřejmě tak jednoduché, jak se na první pohled jeví. Mentální práce je práce jako každá jiná. Musíte chtít změnu a musíte na sobě pracovat.

Není to o hodinách v posilovně ani o dietě a hlídání jídel.

Ale je to o zkoumání vlastní mysli, o vzpomínání na nehezké věci, které nás potkaly a především o čištění starých i nových ran.

Pokud máte nadváhu, vaše tělo ji chce mít. Vaše tělo chce být tlusté! A vy musíte přijít na to proč to chce a jeho přesvědčení změnit.

[content id=1051][/content]

Přeji si, aby se Hubnutí s EFT rozšířilo mezi další ženy a našlo si ty, které to opravdu potřebují.

EFT terapie na hubnutí

V současné době pomáhám klientkám s hubnutím pouze při osobních terapiích. Pokud je hubnutí vaše téma a chcete se trvale rozloučit se svými kily, objednejte se na EFT terapii. 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *