Březen v EFT klubu

V únoru jsme si vše naplánovaly a v březnu nastal čas naše plány zrealizovat. Heslo tohoto měsíce bylo NEFŇUKEJ A MAKEJ! A ťukej!

Zkrátka, plánovat můžeme, jak chceme, ale ničeho tím nedosáhneme. Proto je potřeba zvednout zadek a jít do akce. A přesně to bylo tématem měsíce března.

Společná terapie

Začátek měsíce je potřeba se pořádně nastartovat a ujistit se, že Všechno dobře dopadne.

Středeční ťukání

„Jakákoliv akce (nejen v podnikání) s sebou přináší spoustu bloků, které nám postupně vyskakují a je potřeba je zpracovat a hlavně odťukat. Témata, na které jsme v březnu ťukaly, byly následující:

  • bezmoc
  • neumím si říct o peníze za svou práci od známých, od rodiny
  • covid a jiné choroby
  • vnější okolnosti
  • navýšení energie

Ťukání na přání

Druhý pátek v měsíci se u jedné královny ve skupině vyskytl nečekaný „problém“. Hned jsme zapracovaly na odstranění tohoto bloku. Tématem ťukání na přání bylo Do skupiny mi leze konkurence

Rozhovor

K rozhovoru v březnu jsem si tentokrát pozvala Martinu Taubrovou a řešily jsme Bachovy esence.

Martina je mezinárodně registrovaný praktik Bachovy terapie a na Bachovy esence je opravdu odborník. V rozhovoru nám krásně popsala, jak nám Bachovy esence pomáhají dostat naše pocity a emoce do rovnováhy.

Záměrový zoom

Konec měsíce jsme opět završily záměrovým zoomem. Zhodnotily jsme, jak se nám dařilo plnit téma měsíce Jdi do akce a nakolik jsme splnily naše záměry, které si vždy na daný měsíc stanovujeme.

Královský svět mimo klub

Tematický týden ve skupině Síla královny

Tematickým týdnem v březnu nás provedla Any Fox. Tentokrát jsme si posvítili na cestování a hlavně na řízení auta. Ženy totiž mají spoustu strachů spojených s tím, když mají řídit auto a Anička na těchto blocích pracuje a dokáže je krásně odstranit.

EFT minikurz zdarma

V březnu taky proběhl Minikurz Magnet na peníze, kde jsme zpracovávaly všechny bloky, které si s sebou neseme v souvislosti s penězi a otevřely jsme se hojnosti peněz.

Duben v EFT klubu

Co jiného by nás mohlo čekat v klubu než Peníze. Je to téma stále aktuální a krásně navazuje na Minikurz Magnet na peníze. Peníze všude kam se podívám, to je cíl na další měsíc.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *