Červenec v EFT klubu

Červenec = prázdniny = děti

Téma měsíce bylo tentokrát děti. Je to téma časté, v klubu jsme ho probíraly už několikrát, a v období prázdnin ho řeší každý rodič.  Tentokrát jsme se koukly na to jak podnikat s dětmi a jak ťukat když nás děti nenechají podnikat.

EFT je pro každého, děti nevyjímaje. Názorně jsme si ukázaly jak oťukávat naše nejmenší miláčky, co dělat když jsou děti nemocné a jaké tři způsoby ťukání můžeme provádět s dětmi i bez dětí.

Středeční ťukání

Do cesty, za našimi sny, se nám staví různé překážky, problémy a strachy. Každou středu v klubu ťukáme na všechno, co nás brzdí.

Tento měsíc to byly tato témata:

  • Nespavost
  • Nemám čas, nestíhám, nejde mi to 
  • Strach o děti
  • Něco jsem podělala a co teď s tím

Královský sraz

Když se řekne léto, tak se nám vybaví (mimo jiné) dovolená. A s dovolenou je spojené cestování. Já jsem to své letní cestování spojila se setkáváním se s královnami z klubu. A další královské srazy jsou v plánu i na podzim.

V Trutnově s Tamarou Kuchařovou
v Plzni s Kačkou Polreichovou a Hankou Kyselou

Společná terapie

Společná terapie byla tentokrát o pár dnů posunutá. Většinou se koná první pátek v měsíci, jenže tentokrát se naší rodinou přehnala vlna střevního onemocnění.

Téma společné terapie bylo bezmoc z toho, že něco nejde podle mých představ a plánů. Ať už za to můžou děti či jiné vnější okolnosti.

Páteční ťukání na přání

Tentokrát si královny v klubu dávaly nejspíš dovču. Nic zásadního je netrápilo, a proto se páteční ťukání na přání nekonalo. I to se může stát, že není třeba nic řešit 😉

Páteční rozhovor

K rozhovoru jsem si tento měsíc pozvala Renatu Pelcovou. Renata má dva velké projekty. Jedním z nich je znakování s dětmi.  Druhou její doménou jsou vzájemné vztahy a pochopení v rodině, jak mezi dětmi, tak i mezi partnery.

Renatu najdete na jejich stránkách www.sesrdcemnadlani.cz a náš rozhovor je ke zhlédnutí v klubu.

Záměrový zoom

Poslední pátek v měsíci se potvrdilo mé podezření, že si královny dávají pauzu. Obvykle zde hodnotíme celý měsíc, a jak se nám dařilo splnit záměry. Jenže tento měsíc si spousta královen záměry nedala a prostě si užívaly léto. Záměry jsme tedy prošly v rychlosti a poté jsem královnám oznámila velké změny, které se budou v klubu / s klubem dít.

Královský svět mimo EFT klub

Ve skupině Síla Královny jsme v červenci oslavovaly překročení hranice 800 členek a daly jsme si tombolu, do které se zapojilo spoustu žen ze skupiny. Ceny byly opravdu hodnotné a bylo jich mnoho 😉

Tematický týden měla Martina Papavasileiou. Martina je výživová poradkyně a v Síle Královny si posvítila na zdravou výživu, jak na ni během dovolené, cest a jak jídlo ovlivňuje naši práci.

Nový minikurz Natáčej bez obav!

Další chystanou novinkou je minikurz EFT. Tentokrát zaměřený na strach z natáčení videí. Konat se bude od 12.9. do 16.9.2022.

Přihlásit se na něj můžete zde: bit.ly/natacejbezobav

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *