Duben v EFT klubu

V dubnu bylo v klubu hlavní téma Podnikání a peníze. Finance, hojnost, zisky a vše co se peněz týká. Peníze jsou stále aktuální a velké téma, které řeší snad každý. Cílem tohoto měsíce bylo odstranit všechny bloky spojené s penězi a nechat rozproudit jejich energii.

Společná terapie

Nevydělávám tolik kolik bych chtěla, to je v blok, který bylo potřeba odstranit a odťukat v dubnové společné terapii.
Společnou terapii si dopřáváme v klubu každý první pátek v měsíci.

Středeční ťukání

Středy v klubu patří odťukávání všech strachů a bloků, které na nás neustále vyskakují. Tentokrát jsme ťukaly na tyto témata:

  • Limitující přesvědčení – nevydělávám dost
  • Nemám záměry, nemám na to čas, nechtějí se mi dělat, cítím tlak
  • Akutní emoce – všechno je na houby
  • Na záměry

Ťukání na přání

Skloubit rodinu a podnikání je nářez, a proto přišlo i na ně. Ťukání na přání Děti. Školka a podnikání vs. Děti

Rozhovor

Dubnový rozhovor s Hana Kyselá byl o marketingu. Hanka je noční markeťačka. Proč noční? Protože pracuje hlavně v noci. Učí své klienty, jak pochopit poctivý marketing – neprodávat za každou cenu cokoliv a komukoliv. A nám dala taky několik užitečných rad, jak takový marketing dělat.

Záměrový zoom

Zhodnocení záměrů královen v klubu, to probíráme pravidelně každý poslední pátek v měsíci. Páteční večer se nese v uvolněném stylu. Ženy přicházejí a odcházejí (tak jak potřebují), sdílí mezi sebou své uvědomění a celkově hodnotí celý měsíc.

Doprovodný program Přijímám už dnes

Abychom finanční hojnost ještě více podpořily, připravila si pro nás Míša Hůlková doprovodný program, ve kterém nám prozradila několik tipů, jak přijít k penězům hned teď.

Na záměr celého programu jsme rozproudily hojnost akčním úkolem Secret Queen, do kterého se přihlásila většina členek klubu. Míša poté losovala jednu členku jako dárkyni a k ní jednu členku jako obdarovanou.

Losování a obdarovávání mělo takový úspěch, že jsme ho ještě jednou zopakovaly. A hned poté jsme si začaly rozesílat dárky jedna druhé. Bylo na každé královně, jaký dárek zvolí. Darovaly se hmotné dárky, ale i služby a společný čas.

Královský svět mimo EFT klub

Tematický týden ve skupině Síla královny

Tento měsíc měla tematický týden Iva Schejbalová, která nám zahrála na naši notu. Učila nás, jak začít hrát, jak si hudbu užívat a co při jaké příležitosti poslouchat, tak abychom z hudby vytěžily maximum pro sebe.

Květen v EFT klubu

Co nás čeká příští měsíc? Vůbec nic. Budeme si dávat oraz a budeme odpočívat a nabírat energii a sílu na léto. A něco mi říká, že to bude nejnáročnější měsíc v celém roce, protože odpočívání nám zrovna moc snadno nejde. Takže bude určitě na ťukání témat dost.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *