EFT a vidante?

Co je to vlastně vidante?

Vidante je pojem, který uvedla do světa podnikání JanaS. Vidante odpovídá anglickému slovu psychic, v češtině je to něco jako „vidoucí, zřící“.

Vidante jsou ženy, které prostě vidí, cítí, ví… A svoje vidante schopnosti využívají při své práci. Tak, jako já.

Já jsem vidante. A to je jeden z důvodů proč je moje EFT tak účinné. Samozřejmě, že EFT je účinné samo o sobě, ale v mém pojetí má úplně jinou energii. Je dynamičtější, rychlejší a efektivnější.

Spojení EFT a vidante.

Při EFT terapiích používám mimosmyslové vnímání od samého začátku. Díky tomu jsem přišla na to, že je EFT moje cesta. Prostě mi šlo. Tak nějak samo od sebe. Často se mi stane, že přesně vím, kde má klientka problém už po pár minutách. Někdy to vím hned, jak otevře pusu.

Nicméně EFT je vědomá technika, takže je potřeba, aby si na daný problém přišla klientka sama. Já ji jen provázím na její cestě a pomáhám ji rozklíčovat mentální bloky a vzorce chování.

Vidante v praxi.

Na začátku EFT terapie se na klientku maximálně naladím a nacítím. Mám velký dar empatie, takže mi často klientky říkají, že jim čtu myšlenky a beru slova z úst.

Poté si nechám nastínit problém a pocity, které z daného problému pramení. V tomto okamžiku už vím. Vím, kde je kámen úrazu.

Důležité je, aby si klientka na problém přišla sama. Je potřeba si ho uvědomit. Nic jí nepodsouvám ani nenutím. Nabízím možnosti, ťukáme na meridiánové zakončení a mluvíme o daném problému.

Během celé terapie jsem na klientku naladěná. Čtu z řeči těla i z mimiky obličeje. To vše mi poskytne obrázek o tom, jak terapie pokračuje a zda se ubíhá správným směrem. Proto je pro mě důležité u terapie klientku vidět.

Nekonečné možnosti.

Nic není nemožné. Neustále posouvám své možnosti a dovednosti. A za to vděčím právě vidante schopnostem.

Před pár lety by mě nenapadlo, že je možné dělat EFT přes videohovory. Osobní fyzický kontakt mi přišel nejlepší a jedinou volbou. V případě velké reakce, můžete vždy ke klientce „přiskočit“ a oťukat to samy. Máte větší kontrolu nad emocemi klientky.

Ale moderní doba nám dává možnosti mít klienty ze všech koutů světa. Nebo aspoň republiky.

EFT se dá stejně snadno dělat i přes videohovory. Ale já jsem zašla ještě dál.

Začala jsem natáčet videa, při kterých nevidím kolik žen se na ně dívá. A i přesto krásně fungují!

Stejně tak jsem ve svém placeném EFT klubu začala pořádat společné terapie. Jedná se o společný videohovor, při kterém je nás několik a společně ťukáme. A máme výsledky. Všechny.

Všechny jsme vidantés

Věřím, že vidante jsou všechny ženy.

Cítíme věci mezi nebem a zemí. Někdy ani nevíme, jak to víme, ale víme. Sázíme na svou intuici. Věříme samy sobě.

Těžko se „to něco“ popisuje. Jsem si jistá, že vy víte. A díky JaněS pro to máme slovo, krásné slovo VIDANTE.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *