EFT v praxi – zoom

Záznam společného zoom callu

Na zoomu jsem vám představila naši další možnou společnou cestu

více se o ní dozvíte zde:Certifikovaný
online kurz EFT
zacílený na získání praxe

Představ si, že získáš jednoduchý nástroj, jak pomoct sobě, svým blízkým a svým klientům se strachy a mentálními bloky.

 

EFT je velice jednoduchá metoda, kterou zvládne každý. Spočívá v ťukání na konkrétní body a můžeš se jí naučit i ty a co víc, můžeš její základy předávat dál. 

V online kurzu EFT v praxi tě naučím EFT v rozsahu 1. – 3. stupně. Je to zcela jedinečný kurz, který je zaměřený na získání praxe.

 
 

Termín je 22. 4. 2024 – 26. 5. 2024

 

Co tě v eft kurzu čeká?

Získáš nástroj, který pomůže tobě, tvé rodině i tvým klientům. Budeš součástí podporující komunity žen, které spojuje společná vize. 

Na každý týden dostaneš přehledná skripta. Budeme se scházet na zoomech, kde bude dostatek prostoru pro tvoje otázky.

Na konci každého týdne se uvidíme na zoomu, kde se budeme věnovat praxi a EFT si rovnou vyzkoušíš.

Zároveň tě naučím pět technik, které můžeš ihned převést do své praxe.

Celý kurz je zaměřený na to, abys mohla zařadit EFT do svého života a své praxe a tím si rozšířila svou nabídku služeb.

Kurzu má členskou sekci a uzavřenou FB skupinu. 

Abych tvoji cestu ještě víc podpořila dostaneš je kurzu Krizovou esenci s nakvantovaným záměrem pro úspěch. 

"Kačka je skvělá lektorka, její EFT je jednoduché, snadno pochopitelné a hlavně účinné."

Kurz EFT mi ukázal, jak pracovat s klienty, jak pracovat s dětmi, jak pomoci při akutních emocích nebo jak pomoci při nemocech a bolestech.
Kačenky neskutečná podpora, spoustu bonusů a pravidelné setkávání přes zoom, kde vše vysvětlovala – nejen teorii, ale i praxi.
Pro mě bylo velice přínosné v mnoha směrech a padlo rozhodnutí, že tohle mi dává smysl, že chci pomocí EFT pomáhat nejen sobě, ale i dalším lidem ❤
Kačka je skvělá lektorka, její EFT je jednoduché, snadno pochopitelné a hlavně účinné 😍 Celkově Kačenky kurzy rozhodně doporučuji, především kurz na EFT, i kdyby jste využili jen pro vlastní potřeby 🥰
 
Andrea Krepindlová

Máš-li zájem učit se EFT ode mě, neváhej vstoupit do kurzu, ať nepřijdeš o své místo.

Pro koho je kurz vhodný?

Jsi-li mentorka, lektorka, terapeutka, koučka, průvodkyně. Je-li tvou náplní práce pomáhat ostatním lidem a měníš-li jejich životy, tak věz, že tento kurz je přímo pro tebe. 

Protože ti vylepší tvou konzultantskou praxi, rozšíří svou expertízu a dá ti do ruky jednoduchý nástroj, který můžeš předávat svým klientům.

Řešíš s klienty jejich mentální bloky, které je nepouštějí dál. Narážíte na strachy a obavy, které nedokážete rozumově překonat nebo se tvoji klienti zaseknou na tom, že se stydí a bojí se mluvit. Chtějí se s tvou pomocí posunout dál do vyššího patra, ale něco je brzdí. Hodil by se ti snadný nástroj, který jim můžeš dát na doma? 

EFT je geniální a zároveň vážně jednoduché. 

Naučím tě ho používat a naučím tě, jak pomoci sobě i svým klientům. 

Kurz je pro tebe vhodný i v případě, že se chceš EFT naučit jen pro vlastní použití a pro své blízké. Součástí kurzu je EFT s dětmi a EFT na nemoci a bolesti.

Online kurz EFT v praxi

5 týdnů, 5 témat, 5 technik EFT

zoom cally

Maximální podpora a důraz kladený na praxi

Skripta, pracovní listy a bonusové pdf

Členská sekce + skupina

Krizová esence

Cena 5 990Kč

"Nyní vím, jak mohu pomoci sama sobě, ale také svým dětem a všem ostatním."

Díky tomu, že jsem naplno propadla kouzlu EFT (v podání Katky), tak jsem se rozhodla jít do kurzu EFT. Věřím, že by EFT mohlo skvěle doplnit mé konzultace zaměřené na změnu životního stylu a stravování.

Kurz předčil všechna má očekávání. Nejen, že nyní vím, jak mohu pomoci sama sobě, ale také svým dětem a všem ostatním. Kurz byl plný informací (formou podrobných skript, videí a bonusů), technik a především praxe, což je k nezaplacení, a proto ještě od září pokračuji v navazujícím mastermindu. Určitě doporučuji všem, kteří se chtějí posunout dál. Moc děkuji a těším se na další společnou jízdu.

Karolína Růžičková

Jmenuji se Kateřina Sladovníková

 

Jsem EFT terapeutka, praktik Bachových esencí a lektorka EFT s dlouholetou a bohatou praxí. Technikou EFT žiji už přes 10 let a letos je to 4 roky co EFT školím. 

Každý den vidím, jak EFT mění životy a jak snadné to je. Proto je mou vizí, aby EFT umělo co nejvíce lidí a šířilo ho dál. 


Máš nějaké dotazy? 

Napiš mi na katka@katerinasladovnikova.cz