Konzultace


EFT terapie
Síla Královny

„Když vstoupí do místnosti, vše rázem utichne.

Každý k ní otočí zrak a pozoruje ji se zaujetím.

Vyzařuje z ní ohromná vnitřní síla a sebepřijetí.

Kdo je a co může nabídnout?

Kouzlo její osobnosti promění vše, co vytvoří v nevšední.

Ať vytvoří cokoli, toužíte to mít.

Ať je kýmkoli, chcete být jako ona.

Královnou vlastního osudu.“

 

Královnou svého podnikání můžete být i Vy.


Královnou svého podnikání můžete být i vy!

Buďte tím, k čemu jste byla předurčena. 

Buďte Královnou!

Napište mi na 

katka@katerinasladovnikova.cz

a domluvíme si termín konzultace.


Pomáhám ženám stát se nejlepší verzí sebe samých díky jedinečné EFT terapii Síla Královny

Pomáhám vyčistit strachy, přesvědčení a mentální bloky, které jim brání přijímat hojnost v takové míře, jak by si přály. Probouzím jejich sílu, sebevědomí a víru v to, že dokáží cokoliv.

Naše tělo je chrám s tajnými dveřmi, za kterými se nachází studnice veškeré síly a moci – naše mysl.

Klíčem k těmto dveřím jsou vaše prsty. Stačí jen zaťukat a tajné dveře se otevřou dokořán.

EFT terapie je kombinací ťukání a magických slov. Že nevíte, jak ťukat a jaká slova použít?

Od toho jsem tu já. Každá královna má přeci svého kouzelníka a rádce.

Společně dodáme Vašemu profesnímu životu více světla, síly a radosti.

Buďte tím, k čemu jste byla předurčena.

Buďte královnou!


Jak konzultace probíhá?

Nedá se říct, že by konzultace měly nějakou standardní podobu. Záleží na tom, jak moc EFT znáte a co vás trápí.

Co ale budete určitě potřebovat, je klid a čas pro sebe, odhodlání změnit současnou situaci a víru, že to dokážete. 

Bez toho to nemá smysl.

Konzultace je online, můžeme se spojit přes Messenger nebo po telefonu ve videohovoru. Já osobně preferuji Zoom, ze kterého pořídím záznam terapie a pošlu vám audio. 

Délka konzultace: 90 minut

Cena: 2000Kč

Nebuďte na své problémy sama!

Napište mi na katka@katerinasladovnikova.cz a domluvíme si termín konzultace.

NEMUSÍTE NA SVÉ TRABLE BÝT SAMA! 

S Kateřinou jsem se poprvé potkala v jejím kurzu hubnutí s EFT. Seznámila mě v něm s metodou EFT, naučila mě EFT praktikovat a hlavně mi pomohla doopravdy zhubnout! Škoda že už další běhy nejsou v plánu . Ale vychválit do nebes vám jdu jinou její služby – a to EFT terapii a terapii Síla Královny EFT terapie je online individuální sezení, během kterého se společně podíváte na jakýkoliv problém, který vás trápí. Ať už v současnosti, nebo na vás pořád vylézá z vaší minulosti. S Katkou jsme si skvěle sedly – při terapii s ní nemáte pocit odtažitosti, profesionální chladnosti, ale vřelosti, zúčastněnosti a dokonalého napojení. Umí se vám podívat do hlavy a říká věty přesně tak, jak potřebujete. Občas jsem se nezmohla než na nevěřícné přikyvování a zvolání Jo! Jo, přesně! Rozebraly jsme spolu pozadí mého problému, souvislosti, a odťukaly ty největší emoce. Už v průběhu terapie mi bylo o mnoho lépe! Katka ale umí i nastavit zrcadlo vašim limitujícím přesvědčením a ukázat vám jiný pohled na věc. Od prvního sezení s ní se můj problém úplně vypařil a nejen to! Tahle oblast mého života je dokonce lepší než kdy před tím a je teď zdrojem mé síly a radosti ♥ Katky energie vám rozzáří den – nasmály jsme se až až, Kateřina je báječný člověk, který vás vytáhne z největšího bahna s lehkostí a zábavnou formou – její forma pojetí EFT mě baví a propadla jsem mu! A terapie Síla Královny? To je prostě pecka největší! Ať už se královnou cítíte, nebo k tomu pocitu zatím jen vzhlížíte, to prostě musíte mít! Je to i super tip na vánoční dárek od našich milovaných mužů – po téhle terapii jim doma rozkvetete a stanete se pro ně neodolatelnými. Tuhle pecku bych doporučila každé ženě! ♥

Lucie Machutová
zažraná máma
www.luciemachutova.cz

CÍTÍM SE O HODNĚ SILNĚJŠÍ A SAMA SEBOU.

Milé ženy, ještě váháte, zda jít na terapii s Katkou?Tak to vám teda radím, neváhejte. Já si myslela, že ji nepotřebuji, ale vesmír to na mě ušil tak, že jsem vyhrála (já, která zatím vyhrála tak maximálně nový los ) … No, tak jsem do toho šla a byla to pecka. Síla. Fakt to stojí za to. Po skončení jsem musela do sprchy, abych ze sebe smyla všechen ten maras, co se dostal na povrch. A připadám si o 10 kilo lehčí a svobodná. Svoboda, Láska, Vděčnost. Moc děkuju. Cítím se o hodně silnější a sama sebou. Láska a Respekt mě provází celým tímto rokem a jsem vděčná za věšechny úžasné lidi, které cestou potkává

Zdenka Kortusová

ŠŤOUCHLA JSI MI DO VOSÍHO HNÍZDA.

Ráda bych se s vámi podělila o svou včerejší první zkušenost s terapií EFT. Tímto bych ti Káťo chtěla moc poděkovat. Byl to skvělý zážitek a pro mne důležitá osobní zkušenost, kterou teď můžu prakticky zužitkovat u hubnutí. V oblasti osobního rozvoje (zejména toho svého :-)) se pohybuji od roku 1994, kdy jsem absolvovala kurz Silvovy metody, která mě vystartovala na cestu poznání sebe sama a věcí mezi nebem a zemí. A tak si někdy člověk namyšleně myslí, že už má spoustu věcí „zpracované“ a tzv. v malíku. ALE….  je třeba hodně POKORY!!! A zase se vrátit na zem. Zkrátka sobě si člověk většinou nepomůže, protože neúmyslně schovává ty své bolístky. Právě proto, že ho to bolí a nerad se v nich nípe. JENŽE  Ono je to potřeba! A tak jsem šťastná, že jsem narazila na tebe Káťo, protože na té terapii jsi mi zase šťouchla do mého vosího hnízda a já teď musím ty vosy vyhnat a podívat se dovnitř, abych mnohé pochopila. A za to velké DÍKY!!! S láskou se teď zbavím svých kil, které mě tak láskyplně ochraňovaly od všech bolestí.. Už je NEPOTŘEBUJU!!! 

Hanka Randáková

PROMĚNÍTE SVŮJ STRACH V ODHODLÁNÍ.

Konzultace u Katky jsem se zúčastnila z důvodu mého velkého strachu z živých natáčení na online sítích. Především jsem měla blok z odsouzení a nepochopení toho, co chci říct, posluchači. Katka mi krásně, jednoduše vysvětlila metodu EFT, která slouží k odblokování našich strachů. Tuto metodu se mnou prošla a já si během sezení uvědomila, že se strach změnil na mírnou obavu. Metoda EFT je velmi zajímavá. Katka je velmi přátelská a milá. Věřím, že díky jejím konzultacím i Vy proměníte svůj strach v odhodlání. Konzultace velmi doporučuji.

Pavla Vítková

Doporučuji všem ženám, které nechtějí stát na místě a rády by se posunuly dál – Katka má styl, elán, srdíčko na dlani a hlavně výsledky

Naďa Svoboda

ODKRYLA JSEM PŮVODCE SVÉHO STRESU.

U metody EFT jsem čekala nějaký složitý návod, kterému stejně neporozumím. To jsem se ale spletla! Vše mi bylo jednoduše a přehledně vysvětleno, v čem metoda EFT spočívá a jak ji použít na sobě a na dětech. A to i na malinkých, jako je můj tříleťák. Ťukala jsem na sebe a odkryla tak původce svého stresu. Určitě stojí za to EFT vyzkoušet.

Radka Mojžíšová