Květen v EFT klubu

Květen se v klubu Společenství královen nesl v odpočinkovém, zpomaleném duchu. A myslím, že toto téma bylo pro nás všechny jedno z nejtěžších.

Společná terapie

Jako již tradičně první pátek v měsíci proběhl společný ZOOM call. Tentokrát bylo tématem Proč musím být dokonalá za všech okolností a ze všech nejlepší.

Taky proběhlo představení nového projektu Síla královny.

Středeční ťukání

Ve středu pravidelně odťukáváme překážky, které nás brzdí na cestě ve splnění záměrů.

Ťukání bylo na tyto témata:

  • někdo ze mě vycucává energii
  • na všechno a na nic
  • nestíhám, den má málo hodin a jsem bez energie
  • přetlak

Ťukání na přání

To je druhý pátek v měsíci, kde královny dostávají prostor zvolit si libovolné téma. Tentokrát to bylo Nestojím za to, jsem k ničemu.

Rozhovor

Na třetí pátek v měsíci jsem do klubu pozvala hosta Anetu Hrazdilovou. S Anetou jsme se pustili do vytváření příjemného prostředí a vpuštění energie do našeho domova. Její doménou je totiž Feng Shui.

Záměrový zoom

Květen jsme uzavřely společným callem, kde jsme zhodnotily celý měsíc a to jak se nám povedly plnit naše záměry. Zároveň jsme si naplánovaly měsíc červen.

Tento zoom je hodně podporující. Vzájemně se svěřujeme, dělíme se o naše úspěchy i neúspěchy a navzájem se podporujeme

Královský svět mimo EFT klub

Tematický týden ve skupině Síla královny

V květnu měla tematický týden ve skupině Síla královny Kateřina Jandlová, která se věnovala síle Vděčnosti. Učila nás, abychom byly vděčné za vše, čeho jsme v životě dosáhly, protože vděčnost je magnetem hojnosti.

Červen v EFT klubu

V červnu se budeme mít rády. Tématem bude sebeláska, sebehodnota, sebeúcta a všechny věci, které se týkají přijetí sebe sama. Jsou to věci, které nám stále nejdou, a proto je potřeba se na ně znovu zaměřit a věnovat se jim. V červnu mimo jiné proběhne i Minikurz: Nejsem dost dobrá.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *