Minikurz EFT v podnikání

Koncem června odstartoval Minikurz zdarma – EFT v podnikání, protože ženy mají v souvislosti s podnikáním spojeno spoustu bloků.

V minikurzu jsem se zaměřila na podnikatelské sebevědomí, aneb Nejsem dost dobrá. Je to věčné téma, které se neustále opakuje snad ve všech etapách podnikání.

Pondělí

V pondělí to mohla být pro některé nuda, ale bylo potřeba vzít to pěkně z gruntu. Začala jsem totiž teorií a vysvětlila co to je EFT.

A snad jen v krátkosti EFT neboli „ťukání“ je skvělá metoda, která uvolňuje zablokovanou energii a obnovuje její tok. Tento tok energie se naruší, pokud jsme plni zablokovaných nepříjemných emocí. Pomocí EFT tyto bloky uvolňujeme.

Dá se říct, že „eftéčko“ se dá využít prakticky na cokoli a na kohokoli. Záleží jen na naší fantazii a limitujících přesvědčeních.

Úterý

V úterý jsme se pošťouraly v negativních přesvědčeních.

Holky dostaly úkol sepsat všechny své negativní přesvědčení a myšlenky, ve kterých NEJSOU DOST DOBRÉ (a že jich vylezlo na povrch hromada).

Při tomto cvičení, musí jít pozitivní myšlení pryč. V tuto chvíli je žádoucí být negativní, nadávat, plakat, rozčilovat se, vinit se a litovat se.

Středa

Dost už bylo negativ, ve středu jsme se z toho všeho vyhrabaly a konečně se přehouply do pozitiva.

Daly jsme si společnou terapii přes zoom a bylo to fakt silné, protože došlo i na slzy.

Čtvrtek

Strachy nikdy nekončí a občas se stane, že některé jsou v nás zakořeněné tak hluboko, že na nás vyskakují stále dokola ve formě ALE. Zbavit se těchto ALE bývá opravdu náročné a nejlepším řešením na ně je EFT terapie, kde spolu s klientkou jdeme do hloubky problému, důkladně ho prošťouráme a přepíšeme ho v podvědomí.

Ve čtvrtečním videu jsme si zaťukaly na jedno z nejčastějších ALE, se kterým se setkávám. Je to ale, nemůže to být tak jednoduché…

Pátek

A je to… Týden utekl jako voda.

V pátek jsem prošla a zodpověděla všechny vaše dotazy ohledně EFT, shrnula vše, co jsme se za týden naučily. Také jste měly možnost dozvědět se od královen, jak jsou spokojené v mé královské péči. A samozřejmě přišla i možnost připojit se do královského klubu.

Skupina, ve které kurz probíhal, zůstala aktivní ještě následující týden. Mohly jste se ke všemu v klidu vrátit a doťukat, doposlouchat to co jste nestihly a pokládat ještě další otázky, které vás ohledně EFT napadly.

Minikurzu se zúčastnila spousta aktivních žen. Některé EFT doposud neznaly, nepoužívaly a zjistily, že má na ně blahodárné účinky. Jsem moc ráda, že jsem je mohla naučit něco nového a pomoci jim.

Tímto děkuji za účast každé ženy v minikurzu. Věřím, že jste jej využily a odnesly si z něj maximum.

Mějte se královsky a budu se těšit v září u dalšího minikurzu zdarma!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *