ReferenceKvalitu mé práce, určují reference.

Když jsem se poprvé asi před rokem a půl přihlásila ke Katce do kurzu EFT v podnikání, vůbec mě nenapadlo, kam mě nakonec zavede. Mělo to být jen takové uvolnění a terapie / doplněk k mému nově vznikajícímu projektu.

Po roce u Katky v různých minikurzech a klubu jsem vlastně jen tak pro zajímavost šla do kurzu EFT pro mentorky. Nechtěla jsem se terapiím věnovat, měl to zase být jen takový doplněk k práci na sobě samé v mém podnikání.

No a po absolvování tohoto skvělého mentoringu, ani nevím jak, jsem se ocitla v EFT master mindu. A má ze mě být terapeutka EFT! Tak proč ne? Změna je život! Dokonce se mi podařilo najít způsob, jak spojit moje naprosto rozdílné projekty právě s EFT technikou.

Katce děkuji za to, že mám tu čest být v jejich kurzech. Že má se mnou svatou trpělivost! Že jsem po dlouhých letech začala měnit svůj život, svůj pohled na svět, daleko lépe se vyrovnávám se všemi strastmi života!

Přijít ke Katce do jakéhokoli jejího projektu je velký krok kupředu, ať už se v podnikání věnujete čemukoli. Tak pojďte do toho!

Martina Šobová

Kačenko, děkuji mooooc!!!! Jsi opravdu úžasná bytost, která dokáže člověka vyzvednout z totálního bahna až na to výsluní. A přestože znám několik dobrých terapeutů, tak ten největší skok nahoru jsem poznala až na základě tvého vedení, za což ti patří můj velký dík a s klidným srdcem a vědomím tě můžu doporučit každému, kdo potřebuje pomoc v životě osobním i profesním.

renata Vonková

Díky tomu, že jsem naplno propadla kouzlu EFT (v podání Katky), tak jsem se rozhodla jít do kurzu EFT pro mentorky. Věřím, že by EFT mohlo skvěle doplnit mé konzultace zaměřené na změnu životního stylu a stravování. Kurz předčil všechna má očekávání. Nejen, že nyní vím, jak mohu pomoci sama sobě, ale také svým dětem a všem ostatním. Kurz byl plný informací (formou podrobných skript, videí a bonusů), technik a především praxe, což je k nezaplacení, a proto ještě od září pokračuji v navazujícím mastermindu. Určitě doporučuji všem, kteří se chtějí posunout dál. Moc děkuji a těším se na další společnou jízdu.

Kája Růžičková

Alenka Šepsová

Chtěla bych pochválit a doporučit Káti kurz EFT pro mentorky. Kurz jsem vyhrála v klubovém losování, takže jsem tam byla tzv. z donucení. Vůbec jsem nevěděla co od toho čekat. Byla to naprostá bomba! Naprosto úžasných 5 týdnů. Kurz byl dokonalý, skvělé skripta, skvělé videa, vše perfektně vysvětleno. Káťa kurz vedla fakt královsky. Úplně jsem si EFT zamilovala a dost mě láká pokračovat navazujícím mastermindem. Hrozně mě to posunulo v osobním životě, dokážu pomoct svým dětem při problémech. Spoustu věcí jsem si už sama vytukala na sobě, na spoustu problémů se dívám jinak než dřív. Chápu co, jak a proč v EFT funguje. Děkuji moc za možnost tam být. Stálo to za to!

Eva Lexová

Už je to asi 10 dní, co jsem měla dvouhodinovou terapii eft s Kateřina Sladovníková. Chtěla jsem si to nechat uležet, ale pořád můžu říct jenom wow. Byl to pro mě neuvěřitelný zážitek a pořád se tak trochu zdráhám uvěřit tomu, co se stalo :-). Byly to pro mě opravdu zajímavé dvě hodiny, místy náročné, hodně slzavé a bolavé, ale ve výsledku nesmírně osvobozující. Během těch dvou hodin jsem si spoustu věcí uvědomila, až mě zarazilo, jak jsou jasné a průzračné, jen já je prostě neviděla. A díky společné práci se mi podařilo zkrotit děsa, který mě strašil mnoho let a stál mě spoustu slz a trápení….Katka byla celou dobu milá, do ničeho netlačila, nechala mě, abych postupovala svým tempem a chvílemi jsem měla pocit, že snad musí být u mě v hlavě :-). Výsledek je pro mě stále neuvěřitelný a úžasný. Osvobozující a úžasný klid, který od té doby cítím. Stejné situace, které teď najednou zvládám s klidem a v pohodě. No a taky lehký a osvobozující pocit, že nemusím všechno vždycky vyřešit sama a můžu si nechat pomoct :-). Děkuju, Káťo.

Tamara Kuchařová

Martina Papavasileiou

Dnes chci sdílet referenci na svou první terapii s Kačenkou, kterou jsem měla v úterý. Na začátku jsem se opravdu bála, co asi na mě čeká, ale Kačenka byla pohodová, pohotová a žádné chození kolem horké kaše, pojďme to řešit a tenhle přístup se mi moc líbil. To, že Kačka pracuje na tom, aby jste se hned posunuly, a aby byly viděny věci, které si můžeme dovolit a odstraněny ty, co nám v tom brání. Dostala jsem nabušenou terapii plnou mocné energie a opravdu to stojí za to. Po terapii jsem byla přeci jenom trochu unavená, kolik jsem toho vyplakala pro vlastní úlevu, ale asi do hodinky mi začal zvonit mobil a lidé začali poptávat pronájmy a chtěli různé informace a pracovní energie se hned rozjela a já jsem koukala „co se to děje“. Začaly přicházet poptávky a to velmi nečekaně, jednoduše. Do té doby jsem měla telefon téměř týden hluchý. Těším se na další sezení a využiji všech rad na maximum. Doporučenou vizualizací o mém dokonalém já jsem už vyzkoušela a bylo to famózní. Děkuji za vše Kačko.

Bára Miklušová

EFT terapie NEMUSÍTE NA SVÉ TRABLE BÝT SAMA! S Kateřinou právě dokončuju kurz hubnutí s EFT. Seznámila mě v něm s metodou EFT, naučila mě EFT praktikovat a hlavně mi pomohla doopravdy zhubnout! Rozhodně doporučuju se do příštího běhu přidat! Ale vychválit do nebes vám jdu jinou její službu – a to EFT terapii – online individuální sezení, během kterého se společně podíváte na jakýkoliv problém, který vás trápí. Ať už v současnosti, nebo na vás pořád vylézá z vaší minulosti. S Katkou jsme si skvěle sedly – při terapii s ní nemáte pocit odtažitosti, profesionální chladnosti, ale vřelosti, zúčastněnosti a dokonalého napojení. Umí se vám podívat do hlavy a říká věty přesně tak, jak potřebujete. Občas jsem se nezmohla než na nevěřícné přikyvování a zvolání Jo! Jo, přesně! Rozebraly jsme spolu pozadí mého problému, souvislosti, a odťukaly ty největší emoce. Už v průběhu terapie mi bylo o mnoho lépe! Katka ale umí i nastavit zrcadlo vašim limitujícím přesvědčením a ukázat vám jiný pohled na věc. Oceňuju i tipy a zkušenosti, nabrané během jiných konzultací – to byl takový praktický bonus.  Účinky terapie se dostavují v průběhu několika dní, ale už teď se cítím sebejistěji (a to jsem si dřív myslela, že v téhle oblasti nic vylepšovat nepotřebuju), klidněji a vyrovnaněji. Katky energie vám rozzáří den – nasmály jsme se až až (a to jsem neměla zrovna jednoduché téma k řešení!) ♥ Kateřina je báječný člověk, který vás vytáhne z největšího bahna s lehkostí a zábavnou formou – její forma pojetí EFT mě baví a propadla jsem mu. 

Lucka Machutová

Anička Lišková

EFT terapie s Kateřinou mají tu hloubku, kterou jsem hledala. Po několika letech chození k psycholožce jsem narazila na Kateřinu a začala s ní ťukat. Samostatné ťukání je super dokud se neobjeví zádrhel, který je potřeba zpracovat hlouběji.
Při terapii jsme našly situaci, která zádrhel způsobila a opečovaly jsme ji a uložily opět do podvědomí s kladnou emocí.
Nejen, že vás to léčí, ale je to i úžasný zážitek, který vám změní život k lepšímu, protože už vás prožitek z minulosti nebrzdí. Děkuji za tvou péči.

Jani Vorlíčková

I když pracuji se svým mentálním nastavením dlouhodobě, ať už sama nebo s někým, ještě pořád je co řešit. A zpracovat si některé progamy je obzvlášť důležité, ať už pro byznys nebo pro život. S Katkou jsme „vyhrabaly“ jednu zásadní situaci, která se před řešením dlooouho schovávala a přitom dělala v podvědomí paseku. Mám radost, že byla další „slupka cibule“ sloupnuta. A těším se, že jsme třeba řízly tak hluboko, že byla konečně ta poslední.

Petra Holubová

Andrejka Krepindlová

Má milá Queen, Kateřina Sladovníková, your Majesty,
děkuju za trpělivost se mnou! Ptala ses mě před několika dny, jestli mi dorazila výhra z osmičkového losování: bachovky jménem Krizová esence.
To víš, že dorazily, holky jedny milované antikrizové ❤
Jen bylo teď tak vražedné období, že jsem nebyla schopná skoro nic, natož ti odpovědět! Znáš to – krizička doma, k tomu prý lví brána a retrográdní merkur, no a navíc léto a rozteklý mozek… 😃 Takže jsem se na nějakou dobu stáhla ze soc sítí a jen byla.
Balíček s Krizovkami přišel a já jsem je s velkým vděkem vyzvedla na poště.. a nechala je ležet, protože nemám kapacitu zkoumat, jak se užívají.. Až po pár dnech mi došlo, že toto je PŘESNĚ to období, kdy je mám užívat!!! 😃 No, chápeš to??? Hele, asi se mi ten mozek fakt roztekl, že jsem na to přišla až tak pozdě. Nevadí. Lepší pozdě než vůbec, že 🙂
Takže teď je užívám a s radostí a vždycky si představuju, že ve mně každou starost rozpouštějí jako když rozpustíš cukr ve vodě.. No co ti mám říct – přišly v pravou chvíli a jsem ti za ně moc a moc vděčná.
Konečně jsem schopná totiž i něco tvořit a taky všem ve skupině Síla královny napsat, jak skvělou, báječnou a kouzelnou Queen tady mají ❤
Lots of love, my dear! ❤

Žaneta Spencer

„Tak co, jaké přesvědčení by sis ještě chtěla odťukat?“ zeptala se zvesela Kateřina Sladovníková v polovině naší terapeutické hodinky s EFT a mně bylo tak, tak příjemně… Katce jsem na začátku našeho sezení popsala svůj názor, kterého se držím, ona se doptala na pár podrobností a už to jelo. Věty, které říkala, aby danému přesvědčení dala opravdu vyznít, byly ve své absurdnosti tak vtipné, že jsem se chvílemi nahlas smála. Když jsem pak nějakou dobu mlčela, Katka hned intiutivně vycítila, co se děje. „Tak co, Adél, na co jsme narazily? Klidně si to nechej pro sebe…“ Posléze jsme začaly s přepisem otisku vzpomínky, u které se mi automaticky objevovaly další situace na podobném principu, což bylo silné a zároveň vše probíhalo ve velké lehkosti. Celé sezení bylo maximálně uvolněné, příjemné a děkuji Katce za to, jak nádherně ukazuje, že věci mohou být plynulé a jednoduché

Adéla Mikolášová

Holky, s tímhle se fakt musím podělit.
Jako vážně nevím co Katka do těch jejich Krizovek dává, ale je to vážně síla. 😜
Asi na mě leze léto, protože poslední dobou se mi nic nechce, do všeho se musím kopat. No co si budem povídat, v podnikání je to problém a dvojnásobný problém to je u mě, protože jsem virtuální asistentka. Protože tohle „nechtění se“ může mít dopad i na další mé klientky podnikatelky. 🤯
No abych to zkrátila, šoupla jsem si Krizovky a jedu jak fretka. Úkoly mám splněné a jdu si dát ještě fitko do zahrady😄
Podotýkám, že mám „jen“ Krizovky. Co s člověkem teprve udělají Bachovky na míru???

Martina Pavlincová

EFT předčilo moje očekávání. Katka je moc fajn, pohodová a profi. Lituju jen jedné věci – že jsem se do EFT nepustila už dříve. Proč? Katka se překvapivě přesně strefila do bolavých míst z minulosti, vzájemně je propojila a ukázala mi, jak se projevují v současnosti, jakou neplechu dělají a házejí mi bloky pod nohy. Našla příčiny strachů a nepříjemných pocitů, ty jsme společně vyháněly ťukáním. Emoce se daly krájet, smích vystřídaly slzy. Když JanaS s EFT shazuje kila, já shazuju mentální bloky.  A víte, co bylo nejzajímavější? Ta příjemná amnézie. Já jsem si pak vůbec nemohla vzpomenout, čeho jsem se vlastně bála, co mě blokovalo! Jako když si ze zvyku snažíte nahmatat odstraněnou bradavici a už ani nevíte, kde byla. Ahaaa, tak takový je to pocit, když člověka vnitřně nic nebrzdí. Skvělé!

Eva Váňová

Stáňa Hrachová

Dlouho mi to trvalo, ale přece 🙈 Moc děkuji Kačce za její terapii a vůbec tak nějak přístup ke všem z nás tady ve skupině a ve skupině Společenství Královen 👸. Ale k té terapii. Tak nějak bych řekla, že si buď popláčete, což je ohromně léčivé, nebo se nasmějete, což je léčivé a zároveň fajn. A to druhé byl můj případ. Terapie pro mě byla „kopec srandy“, ještě se mi Kačka věnovala déle, než bych vůbec očekávala a podařilo se nám najít zásadní téma, takové „životní nastavení“ – prostě něco, s čím jsem sem na Zemi už vstoupila a co mě ve všem nejzásadněji brzdilo. A nekecám, když říkám, že je to víc, než měsíc a z té terapie čerpám dodnes. Dost často si uvědomuji, co bych udělala jinak a kam bych si zase zavřela dveře, kdybych se na tu terapii vybodla a myslela si, že si to někdy, možná časem, vyřeším sama, že teď stejně není čas (no jasně, času sama na sebe je vždycky nedostatek)… Kdepak, ten čas si na to člověk musí udělat a s Kačkou a EFT je to vlastně „mžik“ a stojí to za to. Jakmile se přestanu divit sama nad sebou a svým bývalým nastavením a bude moci vyplynout další zásadnější téma, tak je jasné, na koho se obrátím. Ženy, pokud váháte, pochybujete, jděte do toho, nemáte co ztratit. Můžete ale zásadněji změnit ten „svůj vesmír“. A co když se u toho také nachcechtáte jako blázni? To by bylo fajn, že?

Lenka trnková

Prakticky od počátku jsem vnímala příjemnou atmosféru, v níž člověk může otevřít opravdu jakékoliv téma. Katka mi vše vysvětlila, měla jsem možnost se na cokoliv zeptat. Po ukázce toho, jak se s metodou pracuje, jsme přešly na praktickou část, kdy jsem si metodu vyzkoušela na vlastním tématu. Katka mě výborně vedla. Její projev byl pro mne velmi příjemný, povzbudivý a přitom nerozptylující. Okamžitě poznáte, když jste v rukou odborníka, který má svou práci rád a dělá ji s láskou a radostí. Katce děkuji a její služby ráda doporučuji.

Jana Štěpánková

Míša Hůlková

Když je dnes referenční pondělí, chtěla bych jej využít na referenci na Kateřina Sladovníková ❤ Za dobu co jsem měla svojí první EFT terapii jsem ušla celkem velký kus cesty a začínám si opravdu uvědomovat, že jsem báječná a mohu se cítit jako královna. Terapky s Katkou jsou báječné, posilující, pozitivní, účinné a i často zábavné. Vždy se moc těším když mám termín, co zase vykopeme a čeho se zbavíme. Jsem díky ní více sama sebou, více si věřím a mám daleko víc odvahy kráčet za svými sny. Přestávám se bát neúspěchu, teď se víc bojím úspěchu, ale to je cesta, kterou vím, že společně zvládneme. Dokonce jsem se přidala i do Královského klubu, který je super, plný opravdových královen s velkým srdíčkem, které se navzájem podporují, motivují a pomáhají si. Nemohu si práci Katky, její skupinky a projekty vynachválit. Jsem moc vděčná za vše, co dělá a jsem moc ráda a děkuji vesmíru, že mi poslal do cesty takovou kralovskou kapacitu ❤ 

Zlata Faitová

Ať už se cítíte být Královnou citů jako Blanka z Valois, Královnou mincí jako Konstancie Uherská, Královnou myšlenek jako Alžběta Pomořanská nebo Královnou činů jako Eliška Rejčka, ke každé z vašich vnitřních královen vás spolehlivě zavede sezení s Katkou Sladovníkovou. Katka Sladovníková je člověk, který nese světlo, a světlo zářící z jejího srdce nám spolehlivě ukáže cestu, kterou se vydat. Oddejte se jí, nechte se jí vést a výsledkem budete překvapeny. Rozlučte se s princeznou ve vás, protože nově probuzená Královna už vás nikdy nenechá jednat z pozice princezny. A až jednoho dne zatoužíte jako Císařovna Anna Svídnická vjet do Říma, věřím, že podporou vám bude právě láskyplná podpora od Katky Sladovníkové. Ze srdce děkuje a terapii Síla Královny od Kateřiny Sladovníkové doporučuje, nově objevená Královna Evženie.

Evženie Chovancová

Mili Liptáková

Ráda bych se s vámi podělila o svou včerejší první zkušenost s terapií EFT, kterou mi poskytla Káťa. Tímto bych ti Káťo chtěla moc poděkovat. Byl to skvělý zážitek a pro mne důležitá osobní zkušenost, kterou teď můžu prakticky zužitkovat u hubnutí. V oblasti osobního rozvoje (zejména toho svého :-)) se pohybuji od roku 1994, kdy jsem absolvovala kurz Silvovy metody, která mě vystartovala na cestu poznání sebe sama a věcí mezi nebem a zemí. A tak si někdy člověk namyšleně myslí, že už má spoustu věcí „zpracované“ a tzv. v malíku. ALE….  je třeba hodně POKORY!!! A zase se vrátit na zem. Zkrátka sobě si člověk většinou nepomůže, protože neúmyslně schovává ty své bolístky. Právě proto, že ho to bolí a nerad se v nich nípe. JENŽE  Ono je to potřeba! A tak jsem šťastná, že jsem narazila na tebe Káťo, protože na té terapii jsi mi zase šťouchla do mého vosího hnízda a já teď musím ty vosy vyhnat a podívat se dovnitř, abych mnohé pochopila. A za to velké DÍKY!!! S láskou se teď zbavím svých kil, které mě tak láskyplně ochraňovaly od všech bolestí.. Už je NEPOTŘEBUJU!!!

Hanka Randáková

Pár dnů zpátky jsem měla EFT online sezení s Kateřinou. Ťukaly jsme celkem běžné téma – pár kilo navíc, cítím, že mě brzdí. Čekala jsem, že se budu cítit líp. Dostaly jsme se ale na moje očekávání dost hluboko, do situací z dětství, o kterých jsem si myslela, že už je mám zpracované (několikrát v životě různými metodami jsem to už řešila). Až po konzultaci s Katkou mám pocit, že si to fakt sedlo a vzpomínky neprovází negativní pocity. Přišlo mi, jako by ze mně spadl balvan. Váha ukazuje spíš jen kilový balvánek, ale i to je dobré. A jako bonus se mi teď v hlavě seskupují různé věci z mého života, leccos vyplouvá na povrch, připadá mi to jako přenastavování mindsetu. Takže Kateřino, děkuju. A s radostí doporučuju Vaše služby!

Lenka Krmelová

O EFT jsem se poprvé dozvěděla v jednom money mindset kurzu na Udemy a v tu chvíli jsem si řekla „hej a tohle je jako co? To je na mě zatím moc“ a zatím kurz přerušila. Pak jsem eft začla potkávat všude kolem sebe a trochu ho poznávat :). Nicméně jsem člověk, který už je občas přehlcený samostudiem a prostě jsem chtěla osobní vedení – nechápala jsem, kam chodí na všechny ty věty, co se povídají. Tak jsem využila Katčiny nabídky a objednala se na konzultaci a ťukání. Zvolila jsem téma, které v těch dnech pro mě bylo aktuální a to, že cítím, že mě ovlivňují limity mojí mamky ohledně peněz a přitom já chci růst a pořád to nechce jít, přestože už jsem si hodně vzorců objevila a zpracovala, ale ještě pořád tam něco viselo ve vzduchu. Kátě jsem popsala lehce vyhrocenou situaci, která se nedávno stala ohledně kompenzačního bonusu a Káťa se velmi dobře ptala dál a dál, společně jsme hledaly, co konkrétně za tím stojí. Asi po půlhodince jsme to rozebraly a našly jedno přesvědčení, které jsme společně vyťukaly a upřímně musím říct – skvělé! Sama bych na to asi ani nepřišla, nebo za hooodně dlouhou dobu. Že se dostaneme až k tomu, že má mamka o mě strach, co by se mi mohlo všechno špatného stát, kdybych byla bohatá a že já jsem ta hodná holčička, co ji nechce přidělávat starosti… Fuuu, ještě teď mě mrazí. Ale často si vzpomenu na Káti terapeutická slova a některá si zopakuji a je mi zase lépe. Navíc jsme s Káťou ještě probraly některé záležitosti kolem dětí a vzorců, které ony dostávají a dostala jsem pár základních rad i jak ťukat s dětmi (nebo vedle nich). Taky už jsem to využila, ale je to teda přemáhání, když jsem rozčilená. A na závěr mi ještě dala jednu zpětnou vazbu, ve které cítí, že by byla potřeba pořešit dál, čímž se přesně trefila, protože už jsem si toho i trochu začla všímat já sama. Kátu určitě doporučuju! Je příjemná, cítila jsem se s ní (i online) velmi dobře a hlavně jsem si opravdu užila tu hodinku a půl, kdy se někdo věnoval jenom mě a opravdově se zajímal, co mě trápí a pomáhal mi hledat řešení. Děkuji.

Zuzana Endrychová

Doporučuji všem ženám, které nechtějí stát na místě a rády by se posunuly dál – Katka má styl, elán, srdíčko na dlani a hlavně výsledky.

Naďa Svoboda

Kurz Hubnutí s EFT

Jsem u Kači v on-line kurzu hubnutí s EFT. Její vedení skupiny je autentické a pro mě zábavné a velmi inspirativní. A výsledky se dostavují! Ale ještě silnější zážitek jsem si odnesla z konzultace s ní. Řešila jsem pro mě dosud nepřekonatelnou panickou hrůzu z odběrů krve (i jen z představy, že se mám na odběry objednat, na mě šly mdloby). Díky Katčinu profesionálnímu přístupu, citlivosti a schopnosti odhalit „jádro pudla“, jsme během jedné konzultace vyčistily to, co mě trápí už od dětství. Abych se mohla v podstatě cizímu člověku takto svěřit, potřebuji cítit velkou důvěru. Navození pocitu důvěry a bezpečí je Katčinou silnou stránkou. Konzultaci vede s naprostou jistotou. Díky za ni! Z (on-line) konzultace jsem odcházel.

Lucie Kožinová

Kurz Hubnutí s EFT

Na Káťu jsem natrefila na facebooku ani nevím jak. Ale protože náhody neexistují, asi to mělo svůj důvod. Už dobrých 10 let se potýkám se stále plíživě přibývajícími kily. Je mi 42 a za posledních deset let mám dvacet kilo nahoře, se kterými prostě nešlo nijak významně pohnout. Ať jsem zkoušela cokoli. Diety, cvičení, nejedení, všechno, co mi dřív fungovalo, bylo teď zcela bez účinku a váha se směrem dolů skoro nepohnula. Takže jsem pochopila, že na to musím jít úplně. Jinak. Položit si otázku, proč mám vlastně nadváhu. A tam přichází práce s hlavou a myslí, na kterou tak skvěle cílí metoda EFT. Už jsem se s ní setkala dřív, při odstraňování traumat. Fakt by mě ale nenapadlo, že může stejně bezvadně zafungovat při odstraňování mentálních bloků, které mi brání v hubnutí. A že jich tam z dětství, mládí a předchozího života mám. S Káťou jsem na podzim 2019 absolvovala 5 týdenní hubnoucí výzvu pomocí EFT a ono to fakt začalo jít dolů. Už když se mi za tři týdny podařilo sundat ty tři kila, věděla jsem, že tohle je cesta. Potřebovala jsem si dostat metodu ťukání na problémy pod kůži, abych se opravdu dostala na kloub těm nejzastrčenějším chybným programům a přesvědčením o svém těle. A Káťa mi na té cestě byla a opět je skvělou průvodkyní, protože má dar s naprostou lehkostí, nadhledem a tak říkajíc bez přemýšlení pojmenovat zcela přesně problémy, se kterými ve skutečnosti naše mysl pracuje. V první výzvě jsem sundala během pěti týdnů 6 kg. Přes vánoce jsem něco málo nabrala zpět, a tak ji teď absolvuju znova a už to jde všechno s daleko větší lehkostí, ale také intenzitou. Protože cítím, že teď se dostávám o další úrovně hlouběji do svojí hlavy. Takže Káti díky moc za vše, jsem moc šťastná, že jsem tě potkala a díky za metodu EFT na hubnutí.

Darja Zajícová

Minulý týden jsem s Katkou absolvovala EFT terapii. Jednalo se o mé druhé setkání s touto metodou, ale co se týče přístupu a průběhu terapie, byla obě sezení díky Katce naprosto nesrovnatelná. Vše probíhalo s lehkostí, tak nějak přirozeně, do hloubky. Původním záměrem bylo zbavit se strachů spojených se zviditelněním sebe sama. Ťukáním a otázkami jsme se postupně dostávaly ke kořenům mých obav. Zažila jsem několik AHA momentů a podařilo se mi dát do souvislosti události z minulosti, které mě neustále ovlivňovaly. Katka mi pomohla podívat se na ně z jiného úhlu pohledu, s klidem, a nabídla způsob, jak se s nimi vyrovnat. Moc děkuji za úžasný zážitek, ráda EFT s Kateřina Sladovníková doporučuji!

Veronika Procházková

Kurz Hubnutí s EFT

Hubnutí s EFT vřele doporučuji, jsem vděčná za tuhle skupinu a za to, že si ke Katce EFT našlo cestu a že ho dokáže tak skvěle předávat. Nebudu lhát, že změna bolí, jde se až na dřeň a občas se valí potoky slz. Pak ale následuje obrovská úleva a radost sama ze sebe, že se posouvám dál. Budu hubnout pomalu a dlouho, s Katčinými videi to ani jinak nechci, protože by mi chyběla ta krásná setkání, byť jen online. A když na sebe sádlíčko nabaluju několik desítek let, nezmizne za pár týdnů jako mávnutí kouzelného proutku, že jo. Holky, kdo ještě váháte, přestaňte a pojďte do toho.

Petra Ursa Kubaláková

Bolo to jednoduché a za pár minút odplávala nežiadúca emócia nervozity ta-tam. Mnohé je v našich rukách a hlave a v konečnom dôsledku Vám dôjde, že význam tým “strachom” pridavame len my sami. A ak získame nadhľad, že zas o toľko nejde, všetko sa zjednoduší a Vy sa uvolnite a nakoniec aj nasmejete. Presne ako ja:)

Alenka Bednarová

Kačku sleduju už dlouho, ale konzultaci jsem kdoví proč pořád odkládala. První zkušenost jsem měla už někdy v únoru, březnu, shodou okolností mi napsala, zrovna když jsem seděla ubrečená v autě. Gynekožka mi řekla, že mám endometriozu zpátky. Potřetí. Telefonovat jsem nemohla, ale Kačka se nedala a provedla mě kolečkem písemně. Ulevilo se mi prakticky okamžitě. Větší, hodinové sezení jsme měly asi před týdnem. Tématem byla zase endometrioza. Vzhledem k tomu, jaká je to „nová“ a neprobádaná nemoc a u mě se navíc projevuje tím, že se vlastně vůbec neprojevuje, došly jsme k tomu, že se zaměříme na její jediný fyzický projev. Cysta. A ta by mohla mít psychozáklad v neprojevených emocích. Tak jsme ťukaly a mluvily a ťukaly a mluvily… Kačka říkala, že si to ještě může sednout, ale mě se ulevilo už během hovoru. Jako kdybych z batohu vyhodila obří, úplně zbytečnou cihlu. Kačka je skvělá a dokáže i nepříjemné situace projít citlivě a s lehkostí  a ráda ji doporučuju.

Kateřina Jandlová

S Kateřinou jsem měla sezení na EFT. Bylo to mé první setkání s touto metodou. Ťukaly jsme téma, které mě dlouhodobě trápí a ovlivňuje celkovou kvalitu života naší rodiny. S krátkým rozestupem od sezení si mohu s potěšením přiznat, že situace, které mne před setkáním skutečně trápily a vyvolávaly ve mně smutek a negativní emoce zvládám nyní přejít s až překvapivým klidem a to bez mého vědomého přičinění. Dnes ráno mě zaskočilo, že okolnost, která se u nás doma opakuje dnes a denně a dříve mi způsobovala alespoň výkyvy nálady, mne jednoduše nechala zcela v klidu. (v tu chvíli se mi Kateřina vybavila, a docvaklo mi, že je čas na referenci:-)). Moc Vám Kateřino děkuji a Vaši práci ráda doporučuji.

Ivana Konečná

Káťa je jako správně namíchaný koktejl, ve kterém najdete vše, co vám chutná a co potřebujete. Její mix péče a humoru, živelnosti a profesionality vás jako správný koktejl uvolní a nakopne zároveň. Káťa je prostě ten správný elixír, pokud chcete máknout na sobě a toužíte se osvobodit od nánosu, který si nesete z minulosti, a zároveň potřebujete dodat energii na další cestu životem.

Pavla Klářová

Kačenka je empatická průvodkyně ťukací metody. Díky jejímu videu, ke kterému přistoupila naprosto individuálně a řešila se mnou můj konkrétní problém, jsem pochopila jak EFT funguje a jak ho využít ve svůj prospěch. Kačka mi pomohla ulevit si od jakéhokoliv trápení jednoduchou a rychlou metodou, která opravdu funguje a to hned. Všem doporučuji vyzkoušet, stojí to za to. A Kačí tobě ještě jednou mnohokrát děkuji.

Kateřina Dvořáková

Kurz Hubnutí s EFT

Milá Kačenko, známe se už pár pátků a víme o sobě spoustu věcí. Máme společné zážitky a pevně věřím, že nás pojí krásné přátelství. Mám Vás všechny moc ráda. I když jsi mladší, nebo právě proto, máme na určité věci jiný náhled a to je to, co mě vždycky donutí se na věc dívat jinýma očima – tvýma. Získám tím odstup a nadhled nad věcí. Několikrát jsi mi dala zpětnou vazbu, že to máš se mnou stejně, že vždy něco plácnu a ty začneš přemýšlet, jak jsem to myslela a co to mění na tvém pohledu na věc. S tebou jsem zažila spoustu AHA momentů. Jen obyčejné popovídání je stejné a stejně vydatné jako terapie u psychologa. A co teprve když začneme ťukat. Je pravdou, že se vždy naše setkání neobejdou bez prolitých slz (většinou těch mých), a když se postupně noříme do hloubky – vážně to bolí a je to hrozně těžké…. ALE ten pocit potom, když víte, že „to“ můžete pustit a smíření jít dál. Díky EFT mám konečně pocit, že spoustu svých malých i velkých trápení můžu JÁ SAMA (s Tvojí dopomocí) ovlivnit a vyřešit si. A to je pro mě to největší vítězství a za to můžeš jedině ty :). Takže na závěr: obdivuji tě za to, jaká jsi a že umíš být svá a vedeš k tomu spolu se svým manželem i své děti a to navzdory všemu a všem a že si žijete podle svého. Jsi pro mě inspirací, dodáváš mi odvahu se postavit sama za sebe, ukázala jsi mi cestu (sice dlouhou a někdy i trnitou), kterou mohu jít za svým snem – spokojeným životem pro mě a mé báječné děti. Mám Tě ráda ..

Petra Bočková

K metodě EFT jsem byla zprvu trochu skeptická. Ale když synovi rostly zoubky, odhodlala jsem se a vyzkoušela to. Byla jsem překvapená, jak krásně EFT zabralo a dokonce syna i zabavilo a zaujalo. Díky Katce za jemný způsob, jak se poprat s dětskými bolístkami.

barbora Veselá

Myslela jsem si, že je to metoda jen pro mámy, ale je to pro všechny. Začal mě bolet mi zub a tak jsem tuto metodu vyzkoušela a jsem nadšená. Bolest zmizela. Pro mě naprosto neuvěřitelné. Kateřina se mi věnovala na dálku a dala mi návod jak to. Opravdu doporučuji – stojí to za to. Děkuji moc.

Monika Kudelová

Kačka je skvělý člověk po všech stránkách, v tomhle se opravdu našla, je to prostě skvělý počin, který posouvá lidi dál, dál za hranice svého běžného vnímání sebe sama. Doporučuji všem kdo chtějí změnu a nejen to.

Kateřina Černá

U metody EFT jsem čekala nějaký složitý návod, kterému stejně neporozumím. To jsem se ale spletla! V e-booku je jednoduše a přehledně vysvětleno, v čem metoda EFT spočívá a jak ji použít na sobě a na dětech. A to i na malinkých, jako je můj tříleťák. Mapa poklepů mi pro začátek velice posloužila, protože jsem si body díky ní rychle zapamatovala. Po zhlédnutí videí už jsem vůbec netápala, jak na to. Ťukala jsem na sebe a odkryla tak původce svého stresu. Určitě stojí za to EFT vyzkoušet.

Radka mojžíšová

Krom ťukání jsem musela přijít na to, co stojí opravdu za mým problémem a Katka to ze mě dostala. Sama jsem koukala, že to, na co jsem chtěla ťukat, nebyl ten můj hlavní problém. Od té doby vím, že musím být k sobě upřímná a ptát se a ptát, dokud nedojdu k jádru pudla. Pak se mi ty strasti řeší tak nějak snáz!:)

Denisa Michalíková

Konzultace u Katky jsem se zúčastnila z důvodu mého velkého strachu z živých natáčení na online sítích. Především jsem měla blok z odsouzení a nepochopení toho, co chci říct, posluchači. Katka mi krásně, jednoduše vysvětlila metodu EFT, která slouží k odblokování našich strachů. Tuto metodu se mnou prošla a já si během sezení uvědomila, že se strach změnil na mírnou obavu. Metoda EFT je velmi zajímavá. Katka je velmi přátelská a milá. Věřím, že díky jejím konzultacím i Vy proměníte svůj strach k odhodlání. Konzultace velmi doporučuji.

Pavla Vítková

Kateřina Sladovníková vede čtenáře velmi srozumitelným, laskavým a chápajícím způsobem nejen do principů a fungování metody EFT, ale také do hlubin jejich duše – do duše matky, která své děti miluje nade vše, ale přesto někdy pění vztekem nad celým tím kolotočem kolem nich. Sama to jako máma dvou dětí zná moc dobře, takže její slova a rady jsou zasvěcené a trefné. Metoda EFT se pomalu, ale jistě zabydluje v našem rodinném životě a rozhodně už ji nehodláme pustit pryč

Marketa Justová