Srpen v EFT klubu

Hlavní téma měsíce byly vztahy v podnikání, spolupráce, podpora, komunita.

Řešily jsme naši konkurenci, jak to s ní máme. Jaké vztahy máme, nejen s naší konkurencí, zda si vzájemně přejeme a chápeme se nebo se setkáváme s nepřejícností a závistí.

Středeční ťukání

Co se strachy a překážkami, které se nám neustále staví do cesty za našimi cíli?

Každou středu v klubu na ně ťukáme a zbavujeme se jich. Tento měsíc jsme ťukaly na tato témata:

  • Peníze, pořád nemám dost
  • Štve mě, že to jde někomu líp než mě a ještě nepoctivě
  • Proč si pořád musím něco dokazovat
  • Práce na dovolené

Společná terapie

Téma společné terapie Nestíhám, pořád dělám něco zadarmo a nikdo si ode mě nechce nic kupovat. Tohle je nekonečné téma, které nás pořád trápí, pořád se k němu vracíme a pořád na něj ťukáme.

Páteční ťukání na přání

Mám strach z telefonování. Tohle bylo páteční téma ťukání na přání. Je to sice zvláštní strach, ale naprosto ho chápu a vím, jak lidi může paralyzovat strach z toho, když mají někam telefonovat. Často se stává, že strach z telefonování je tak velký, že jedno ťukání nestačí a je potřeba terapie, kde se dostaneme do hloubky a pěkně ho prošťouráme.

Páteční rozhovor

K pátečnímu rozhovoru jsem si přizvala Tamaru Kuchařovou, která je jednou z královen v klubu. Tamara má hned několik zaměření. Vede kurzy a konzultace pro eshopařky, z čehož vyplynul její projekt, Prodáváme srdcem. Ale pozor tento projekt není jen pro eshopařky, ale i pro ženy ve službách.

Dalším jejím koníčkem jsou facebookové reklamy, měření a zkoumání analytik. S tímto nastavováním pomáhá i dalším ženám.

Záměrový zoom

Končí nám srpen a prázdniny a můžeme se vrhnout naplno do práce. K tomu potřebujeme mít stanovené záměry. Ale nejen záměry, ale i to co se jsme dělaly o prázdninách, jak jsme se posunuly a co se nám (ne)povedlo. To vše jsme probraly na společném zoomu poslední pátek v srpnu.

Svět mimo EFT klub

Tentokrát jsem tematický týden ve skupině Síla Královny měla já Kateřina Sladovníková a rozjely jsme to ve velkým. S holkami jsme si dávaly výzvu a točily jsme videa jako blázen. Byla to taková přípravka na minikurz, který pro vás chystám v září.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *