Září v EFT klubu

Odstartoval nám nový školní rok a s ním i spousta nových změn v klubu. Hlavním tématem v září byli naši muži, manželé, partneři, otci našich dětí a jejich vliv na naši práci, podnikání. Podívaly jsme se na to, jak nás podporují či nepodporují a jak dlouho jim trvá, než dorovnají naše rozdílné vibrace.

Společná terapie

Na začátku měsíce jsme si užily společnou terapii a ťukaly na naše trápení s muži. Téma bylo, Manžel mi leze na nervy. Mimo to proběhlo i losování o EFT terapii zdarma

Ťukání na přání

Čím víc vystupujeme z davu, jsme úspěšnější, jsme víc vidět a odlišujeme se, tím víc se setkáváme s pomluvami. Pomluvy byly tématem pro páteční ťukání na přání. Úspěch je totiž plný „zelených žab“ a my se s nimi musíme umět vypořádat.

Středeční ťukání

Neustále se nám do cesty pletou překážky, které je potřeba překonávat a uvolňovat pomocí ťukání.

V září to byla tato témata:

  • Nakopnutí a uvědomění si hojnosti, kterou už mám
  • Nejsem dost dobrá ve svém oboru
  • Je toho moc nezvládám starosti
  • Nestíhám, hrnu to, je toho moc
  • Finance, hojnost a dostatek

Královský sraz

V sobotu 24. 9. 2022 se konal sraz královen v Praze a tentokrát to byl historicky největší sraz královen.

Rozhovor

Zářijový rozhovor, jak jinak než s mužem Martinem Sladovníkem o mužích a o SCPR terapii. Probrali jsme zásadní otázku: „Dá se dělat něco s tím, když nás partner nepodporuje v našem online podnikání?“ Co dělat, když nás partner nestíhá dorovnávat v osobním rozvoji.

Záměrový zoom

V září v klubu proběhl poslední zoom, který se konal v pátek. Od října se zoomy budou konat v pondělí. Tímto jsem vyhlásila natrvalo prodloužený víkend.

Záměrový zoom je o hodnocení měsíce, o tom co se nám povedlo, nepovedlo… Je to skvělý prostor pro to, aby si ženy uvědomily, nakolik se posunuly.

Svět mimo EFT klub

V září jsem uspořádala další minikurz, který byl tentokrát hodně úspěšný, a ženy se v něm hodně aktivně zapojovaly. K tomuto minikurzu běžel i doprovodný program ve skupině Síla Královny, který se týkal natáčení videí.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *