SCPRMartin Sladovník

SCPR terapie

Komunikace s duší a psychospirituální náprava


SCPR – Soul communication and psychospiritual restoration  je způsob, jak komunikovat s Duší, s Vyšším Já a se Zdrojem a pomocí této komunikace napravit, odblokovat a harmonizovat různé oblasti života.

Tuto metodu vytvořil Ondřej Brož, více na  http://www.ondrejbroz.com/

Tento způsob komunikace a napravování funguje pouze na osobní rovině. Nikdy nekomunikujeme s ničím cizím. Komunikujeme pouze s tím co je skutečně naše. Naše Duše, Vyšší já a Anděl strážný. To vše nám stačí pro to, abychom změnili svůj život. 

Pomocí komunikace s Duší si můžete řešit věci na duchovní rovině, které se poté mohou manifestovat do Vašeho fyzického života. 

Způsob získávání informací a vysílání žádosti zajišťuje kyvadlo a určité fráze a žádosti, které s ním vysíláte. K získávání odpovědí slouží několik znázorňovacích metod a tabulky.


Jmenuji se Martin Sladovník

O osobní rozvoj se zajímám již řadu let. Metoda SCPR mě nadchla pro svou jednoduchost a komplexní využití. Většina bloků se dá vyřešit velmi rychle a efektivně, stejně tak jako získat odpovědi na mnohé otázky.

 

Dnes je SCPR součástí mé životní cesty. Největší změnou je pro mě asi to, že mám konečně „klid v hlavě“. Vím kdo jsem, co chci a co pro to mám udělat.  

 

Rád bych nabídnul tuto možnost změny i Vám. Provádím terapie buď osobně, online a nebo ve spánku. 

 

 

Osobní terapie v Plzni nebo Šťáhlavicích – cena 2900Kč

Online terapie – cena 2500Kč

Terapie ve spánku – cena 2000Kč

Mapa duše – cena 2900Kč

Restrukturalizace mozku – cena 3900Kč

 

 

Terapie ve spánku je mnou preferovanou formou terapie pro svou efektivitu a jednoduchost. Předem se domluvíme kdy jdete do postele a co by jste chtěli řešit (to není nutné). Já v určenou hodinu zahájím terapii. Druhý den podám info o výsledcích terapie mailem nebo telefonicky.

 

Pokud cítíte že mou terapii potřebujete, ale nemůžete si jí finančně dovolit, prosím kontaktujte mně.

 

 

Kontakt  pro domlouvání terapií:

 

Email: slad@seznam.cz – preferovaný kontakt

Tel.: +420 608 579 758

www.martinsladovnik.cz

 

Více o terapiích se můžete dozvědět přímo z videa Ondřeje Brože zde: https://www.youtube.com/watch?v=F6B13ITBItI


Proč si vybrat právě mě?

 
Dlouhá zkušenost s terapiemi.
 
Stovky spokojených klientů, dětí i dospělých.
 
Úspěchy s odstraňováním strachů, programů, nemocí, ale i bloků v hojnosti či problémů s početím dítěte.
 
Dlouhá léta práce na sobě – jen terapeut co má zpracované vlastní bloky vám může pomoci, aniž by do terapie projektoval své vlastní problémy.
 
Vstřícný a komunikativní přístup.
 
Zatím se mi daří objednávat na terapie v rozumných termínech. Nemusíte čekat měsíce. Pro akutní případy si nechávám prostor na okamžitou pomoc.
 
Rozsáhlé zkušenosti s čištěním prostor od negativních energií, usedlíků a všeho ostatního, co na nás negativně působí.

Na úplně první terapii jsem řešila migrény. Už je to pár měsíců a musím říct, že bolesti hlavy mám mnohem mírnější, většinou zvládnu bolest hlavy bez léků. Dřív jsem si musela pokaždé něco na migrénu vzít. Takže super.

Eva Lexová

Terapie SCPR mi vrátila rovnováhu a ztracený klid, pomohla mi utřídit si myšlenky, umět se líp rozhodovat. Být sebevědomější a víc věřit sama sobě a co je pro mě velmi důležité. Díky této metodě jsem našla lásku k lidem a všemu živému, doporučuji všem kdo si neví rady sami se sebou.

Dagmar Šmídlová

Mám pocit že něco je se mnou jinak-mám pocit že se mi rozšířilo vědomí, protože mi do sebe všechny informace co ke mě přicházejí tak nějak zvláštně zapadají. Něco někde čtu nebo poslouchám a všechno mi dává smysl… Vzpomínám si na některé věci o které jsem se kdy zajímala a opět – všechno do sebe zapadá-jako by vše bylo se vším propojené…Třeba něco čtu a najednou chápu hlubší význam, jestli mi rozumíte. Dřív mě něco třeba zaujalo, ale nevěděla jsem proč, ale teď už VÍM.A mám z toho obrovskou radost! Mám v sobě takový klid…Cítím jako bych se probudila k životu, jako by mi na srdci popraskaly obruče, díky kterým bylo mě srdce zavřené. Něco je se mnou prostě jinak a moc mě to bavíííí!

Věra D.

Děkuji za terapie s tebou. Líbí se mi na nich, že nikam nemusím a ty „pracuješ“ za nás oba, když já spím. Hned na poprvé jsem se ráno cítila lépe. A při dalších terapiích jsem pociťovala viditelné změny. Opět mi začala fungovat intuice – je báječné se jí učit poslouchat. Při konzultaci po terapii, jakoby jsi mi doplňoval dílky skládačky. Všechno do sebe zapadalo. Už několik let se snažím na sobě pracovat a také na svém sebepojetí. Připadalo mi, že to snad někdo bojkotuje. Po tvé terapii jsem měla jasno, to já sama, moje předsudky, naprogramování, moje duše a minulé zkušenosti to dělají. Spoustu jsi mi toho objasnil. Tvoje odblokování a usměrnění funguje. Ještě jednou děkuji a těším se na příště.

Petra B.

Už nějakou dobu jsem se cítila unavená a bez energie. Byla jsem úplně vyšťavená a nic mě nebavilo. Chyběla mi radost ze života. Vše byl pro mě problém. Po terapii se vše změnilo. Vyměnils mi část duše a tu unavenou poslal pryč. Místo ní mám novou, čerstvou a plnou nadšení. A na mém životě se to okamžitě projevilo. Děkuji moc! Opravdu jsi mi hodně pomohl.

Eva K.

Na Martina jsem se obrátila s prosbou o pomoc v podnikání. Byla jsem zaseklá na místě a nedařilo se mi tak, jak jsem si představovala. Vyčistil mi vztah k penězům a k přijímání. Ještě nějakou chvíli trvalo než si to všechno dosedlo, ale terapie má výsledky a mě se konečně začalo dařit. Na finance se najednou dívám úplně jinýma očima. A jsem za to moc vděčná. Určitě to nebyla moje poslední terapie. Ba naopak už se moc těším na další.

Dana Š.

Řešila jsem sourozeneckou rivalitu svých dětí. Hodně se snažím, aby spolu měly pěkný a zdravý vztah. Vím, že k určitému soupeření dochází a že je to tak v pořádku. Ale už jsem měla pocit, že to překračuje mez a že už ani jim v tom není dobře. Proto jsem se obrátila na Martina s prosbou o vyčistění jejich sourozeneckého vztahu. Výsledky se dostavily hned druhý den ráno. Děti jsou klidnější a tolik po sobě „nejdou“. Určitě vidím změnu k lepšímu. Martin byl velice milý a ochotný. Jeho přístup je profesionální. Vřele jeho terapie doporučuji! Děkuji moc.

Jindřiška V.

Příklady toho co můžete pomocí SCPR řešit:

Odblokování Duše od různých bloků, traumat a přesvědčení.
Rozpouštění slibů a přísah.
Harmonizace a odblokování čaker.
Čištění vztahů, prostorů, situací a věcí.
Zjištění stavů minerálů a vitamínů v těle.
Kompletní očištění od všech negativních energií.
Ukončení nevhodných napojení na lidi.
Doplnění energie.
Získání čistých odpovědí od Zdroje.
Zjišťování a pročišťování minulých životů.
Harmonizace vody a potravin.
Vibrační odstraňování škodlivých elementů.
Zbavování závislostí.
Řešení různých životních témat a problémů.
Odvádění zemřelých, přivtělených duší alias ,,přisedlíků,, z těla.
Odvádění zemřelých duší alias ,,usedlíků,, z prostoru či nemovitosti. 
Po delší době práce na sobě pomáhání druhým lidem.
Odstraňování psychosomatických problémů.
Vysílání žádostí na splnění různých čistých přání.
Odstranění budoucích negativních zbytečných situací.
Odpojení od různých astrálních entit a upírů.
Zjišťování vhodnosti stravy, akcí, lidí a dalších věcí v životě. 
Duchovní a mentální vývoj v rámci naší životní cesty.